İnşaat ve Yapı Grubu

KONVANSİYONEL TİP GÜVENLİK AĞ SİSTEMİ

İnşaatlarda yaşanabilecek olası iş kazalarını önlemek amaçlı en çok tercih edilen sistemimizdir. Proje durumuna göre kutu profiller veya boru profiller zemine bağlantı yapılan firmamızın özel tasarımı olan flanşlarımız kendi tesisimizde işlenerek montaja hazır hale getirilir.
İşlenerek kuruluma hazır hale getirilen sistemimiz olan MOF-KGAS1-KP veya MOF-KGAS1-BP TS-EN 1263-1 standartlarına uygun 7metre 100 Kg Testleri başarı ile tamamlayarak isteğe. bağlı olarak düğümlü veya düğümsüz ağ şeklinde uluslararası geçerlilik sertifikaları CE ve TSE Deney ve Kalibrasyon Dairesinde yapılan çekme kopma testleri ve TÜV-SÜD sertifikaları ile sertifikalı dübeller, zincir kilitleri ve bağlama ile ipleri ile projeye uygulanır. Uygulamayı profesyonel montaj ekibimiz gerekli olan tüm İş Güvenliği sertifikaları, Mesleki yeterlilik belgeleri, sağlık raporları, Yüksekte Çalışma belgeleri ve Kişisel Koruyucu ekipmanları ve gerekli tüm belgeler ile çalışma yapılacak projelere teslim edilmektedir.

KASET SiSTEM

İnşaatlar da yaşanabilecek olası iş kazalarını önlemek amaçlı geliştirilmiş sistemimizdir. Proje durumuna göre kutu profiller veya boru profiller zemine bağlantı yapılan firmamızın özel tasarımı olanflanşlarımız kendi tesisimizde6x4Metre, 5×4 Metre, 4×4 Metre 3x,4 Metre olarak standartlar işlenerek montaja hazır hale getirilir.

Projelerde ki kat aralıkları farkı ve özel ölçü gerektiren yerlerde metraj fark etmeksizin tesisimizde üretimi yapılır. Sistem kurulumu için projede mutlaka kule vinç olması gerekmektedir.

ASANSÖR GALERİ ŞAFT BOŞLUKLARI GÜVENLİK AĞ SİSTEMİ

İnşaatlar da yaşanabilecek olası iş kazalarını önlemek amaçlı en çok tercih edilen sistemimizdir. Proje durumuna göre kutu profiller veya boru profiller zemine bağlantı yapılan firmamızın özel tasarımı olan ankrajlarımızla kendi tesisimizde işlenerek montaja hazır hale getirilir. İnsan hayatını boşluklar ölçü riske fark edebilecek derecedeki etmeksizin MOF-ALK1-DZ ürünümüz ile TS-EN 1263-1standartlarına uygun 7 metre 100 Kg Testleri başarı ile tamamlayarak isteğe bağlı olarak düğümlü veya düğümsüz ağ şeklinde uluslararası geçerlilik sertifikaları CE ve TSE Deney ve Kalibrasyon Dairesinde yapılan çekme kopma testleri ve sertifikaları ile sertifikalı dübeller, zincir kilitleri ve uygulama alanına uygun ankraj malzemeleri ile uygulama yapılır.

DİKEY BİNA VE DIŞ CEPHE İSKELE GİYDİRME

İnşaatlar da ve Şehir içi alanlarda yaşanabilecek olası iş kazalarını önlemek amaçlı geliştirilmiş sistemimizdir. Devam eden inşaat projelerinde özellikle yüksek katlı binalar da öncelikli insan üvenliğini sağlamak ve daha sonrasın da katlar da bulunan ve tehlike arz eden parçaların rüzgâr veya yaşanabiliecek olumsuz durumlarda şantiye alanına yüksekten düşmeleri engelleyen sistemimizdir. MOF-DIG-1 ürünümüz standartlarına uygun ile birlikte düğümlü veya düğümsüz ağ şeklinde uluslararası geçerlilik sertifikaları CE ve TSE Deney ve Kalibrasyon Dairesinde yapılan çekme kopma
testleri ve sertifikaları ile sertifikalı dübeller, zincir kilitleri ve bağlama ile ipleri ve isteğe bağlı olarak küçük parçaların da düşmesini engellemek amaçlı 2×2 göz aralıklı ağ seçeneği ve iskele filesi baskılı veya baskısız seçenekleri eklenerek projeye uygulanır. Şehir içi alanlar da bina onarımları esnasında
yaşanabilecek parça düşmelerini engellemek amaçlı 1x1veya 2×2 göz aralıklı ağlarımız veya %50 – %75 – %90 oranında jüt bezleri ile iskelelere kelepçeler ile uygulama yapılabilir veya direkt ürün satışı gerçekleştirilebilir.

DAĞ ve YAMAÇ GÜVENLİK AĞ SİSTEMİ

İnşaatlar da kullanılan fore kazıklarından çıkan taş ve kaya parçalarının yüksekten düşmesini engellenemek amaçlı üretilmiş ağımızıdır. Şantiye durumuna göre ip kalınlığı ve göz aralığı farklılık gösterecek şekilde süperivizörlerimizin ve şantiye sorumlusunun onayı ile profesyonel montaj
ekibimiz ile uygulaması veya direkt malzeme temini sağlanmaktır.