İş ve Yaşam Alanları

RAF VE TIR FiLELERi

Üretim alanlarında yapılan depolamalar da kullanılacak raflarlar da ki ürünlerin devrilme riskini ortadan kaldırmak amaçlı TS-EN 1263-1 standartlarına uygun 7 metre 100 kg Testleri başarı ile tamamlayarak isteğe bağlı olarak düğümlü veya düğümsüz ağ şeklinde uluslararası geçerlilik sertifikaları CE ve TSE Deney ve kalibrasyon dairesinde yapılan çekme kopma testleri ve sertifikaları ile uygun ürünlerimiz ile önlenmektedir.

DEPO-HANGAR-FABRİKA KUŞ ÖNLEME SİSTEMİ

Başta depo, hangar ve fabrikalar da sıklıkla yaşanan kuşyuvalama ve bu yuvalamalardan kaynaklanan olumsuzlukları engellemek amaçlı olarak MOF-KKF-2 ürünümüz ile hizmet vermekteyiz. Profesyonel süpervizörlerimiz yerinde keşif yaparak alana uygun olan ağ seçeneklerimizi belirler. Bunlar
genellikle 2×2 göz aralıklı ve 4×4 göz aralıklı yüksekmukavemetli UV katkılı ve 5 yıl garantili ağlardan oluşmaktadır. Renk seçeneklerimiz mevcuttur.
Uygulamalar profesyonel ekibimiz tarafından tavan alanları, kolonlar, yükleme ve boşaltma alanları ile giriş çıkışlar olmak üzere kapatılır. Olası yuva yapmatamimiyle ortadan kaldırılmış olup yaşanılan sorunları için kesin çözümdür. Gerekli görülen yerlerde ağlarımızın yanı sıra kuşkonmazlar ile destekleme yapılır. Uygulamayı profesyonel montaj ekibimiz gerekli olan tüm İş Güvenliği sertifikaları, Mesleki yeterlilik belgeleri, sağlık raporları, Yüksekte Çalışma belgeleri ve Kişisel Koruyucu ekipmanları ve gerekli tüm belgeler ile çalışma yapılacak projelere teslim edilmektedir.

BAHÇE VE AÇIK ALAN KAPAMA SiSTEMLERi

Yaşam alanlarında çocuk oyun alanlarında oyun parkları ve bahçelerde güvenliği sağlamak amaçlı ürünlerdir. Metal çitlerden ve örgü tellerden daha
uygun maliyetlerle istenilen renk ve ölçülerde üretimi yapılabilmektedir. UV katkılı ve yüksek mukavemetli ipliklerden üretilir. Uzun ömürlüdür.

ÇATI KORUMA AĞLARI​

Çatılarda izolasyon amaçlı kullanılan taşları çeşitli.kuşların alıp aşağı bırakmasını engellemek amaçlı üretilen ağlarımızdır. Ayrıca prefabrik ve çelik yapıların kurulumu esnasında yüksekte çalışmada insan ve malzeme düşmesini engellemek amaçlı kullanılır. İstenilen renk ebat ve ölçüde üretimi yapılır. Profesyonel montaj ekibimiz ile montaj hizmeti de verilmektedir.

Yaşam Alanları, Avm, Okul ve Spor Alanları

Evlerinizin veya iş yerlerinizde balkon, teras ve evcil hayvanlarınızı korumak amaçlı AVM’lerde iseaçık alan boşluklarını kapatmak amaçlı geliştirilen MOF-EIA1 ürünümüz ile önlenmektedir.
Okullarda merdiven boşlukları, teras alanları, bahçe çevreleme, oyun alanları ve spor alanları kapamaları MOFN-OK1 ürünümüz ile önlenmektedir.
Spor alanlarında başta stadyumlar ve halı sahalarda saha içi ürünler ve tavan kapamaları, tenis, voleybol ve çeşitli branşlarda alan dışına top ve oyun malzemelerinin çıkması veya istenmeyen cisimlerin saha içine atılmasını engellemek amaçlı, Tribün Koruma Ağları, Kayak Pistleri koruma ağları, Golf antrenaman sahası kapama ağları, Paintball sahası kapama ağları, Futbol,Hokey ve Su Topu Kale Ağları, MOF-SAK1 ürünümüz ile önlenmektedir.
Alanlara göre süpervizörlerimizin yapacağı keşife göre kullanılacak ağ çeşitliliği belirlenir ve dilendiği takdirde profesyonel ekibimizce montaj hizmetimiz verilir.

Şev Stabilizasyon Ağları

Hafif yağmur veya rüzgar bile gevşek döküntülerin yamaçtan ayrılarak yollara, evlere veya insanlara kaya düşmesine neden olabilir. Bunu önlemek için yamaçları erozyondan koruyan ve bu sayede kaya düşmesi ve heyelan riskini en aza indiren özel yamaç koruma ağları bulunmaktadır. eb-al.com.tr’nin eğim koruma ağları ile mülkünüzdeki eğimleri ve eğimli dolguları hızlı ve verimli bir şekilde sabitleyebilir, böylece daha fazla güvenlik sağlayabilirsiniz.

Loft Güvenlik Ağları ve Kat Güvenlik Ağları

Küçük odalarda yüksek yatak kullanımı, alttaki alanın pratik bir şekilde kullanılmasına olanak sağladığı için yerden tasarruf sağlayan bir mobilya fikridir. Ne yazık ki, özellikle çocuklar için yüksek yataklar önemli bir tehlike oluşturmaktadır. Bir çalışma, tüm ev kazalarının yüzde 50’sinden fazlasının düşmelerden kaynaklandığını ortaya çıkardı. Aktif gençler genellikle yüksek yataklarını tırmanma çerçevesi olarak kullandıklarından, ebeveynler sık ​​​​sık yükleri konusunda endişeleniyorlar. Peki çatı katı yatakları nasıl güvenli hale getirilebilir? En etkili koruma çocuğun yatağına file takılmasıdır.

Tekne ve Gemi Korkuluk Güvenlik Ağları

Her türlü tekne ve gemiye takılan korkuluk ağları, yolcuların veya daha büyük nesnelerin kazara denize düşmemesini sağlar. Bu özel tekne ve gemi güvenlik ağları teknelerin, yelkenli gemilerin veya yatların korkuluklarına veya küpeştelerine ek güvenlik ekipmanı olarak monte edilir.

Oyun Alanı Güvenlik Ağı

Çocukların oyun alanları temel olarak belirli güvenlik standartlarını karşılamalıdır. Ebeveynler elbette çocuklarının yaşına bağlı olarak bu standartların tam olarak ne olduğu konusunda sürekli olarak yeni kararlar vermelidir. Bu nedenle çocuk oyun alanlarına yönelik güvenlik gereklilikleri tekrar tekrar revize edilebilir. Bununla birlikte, özellikle erken yaşta, yürümeye başlayan çocuk aşamasında, daha koruyucu önlemlerin uygulanması önemlidir; bu önlemler, küçükler belirli tehlike kaynaklarını kendileri tahmin edebildikten sonra yavaş yavaş kaldırılabilir.

Kargo Ağları

Kargo filesi için kullanılan malzeme kalınlıkları oldukça uzun kullanım ömrüne sahip olup, malzeme kalitesi yüksektir. Profesyonel kullanıma yönelik olarak tasarlanan ve tasarlanan ağlarımız kesinlikle yapı marketlerdeki ürünlerle karşılaştırılamaz. Gereken ağ boyutu, emniyete alınacak kargoya bağlıdır. Arabanızda bir kargo bulundurmanız gerekiyorsa size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyarız.

Konteyner Güvenlik Ağları

Konteyner güvenlik ağları kargonun konteynırlardan veya atlamalardan düşmesini önler. Güvenlik ağları olarak güvenli taşımanın vazgeçilmezidir. eb-al.com.tr’de bulunan ağlar ölçüye göre üretilir ve aynı şekilde ticari olarak satılan konteynerlere uyacak şekilde çeşitli standart boyutlarda da mevcuttur.

ÇÖP VE ATIK ÖNLEYİCİ AĞLAR

Günümüzde her atık bertaraf tesisi işletmecisi, sahanın etrafındaki alanı sahadan yayılabilecek her türlü kirlenmeye karşı korumakla yasal olarak yükümlüdür. Bu nedenle, herhangi bir modern atık bertaraf sahasının yönetimi için bir koruma çiti kesinlikle vazgeçilmezdir. Özellikle kağıt, plastik ambalajlar veya köpük parçaları gibi hafif atıkların bitişik alanlara sürüklenmesini önler.

DEKORATİF FİLELER

Ev ve İşyerlerinde kullanılmak üzere istenilenebatlarda ve renkler de üretilen filelerimizdir. Turistik tesisler deşezlong amaçlı, restaurant ve bunun gibi benzeri yerlerde dekor amaçlı kullanılmaktadır. İstekleriniz doğrultusunda bizimle iletişime geçmenizyeterlidir.

PAZAR VE ALIŞVERiŞ FiLELERi

Filelerimiz yüksek mukavemetli ipliklerdenüretilmektedir. UV katkısı ile nemli alanlarda kullanılabilir ve yıkanabilir. Gıda maddeleriile teması test edilip
onaylanmıştır.70×60 cm’dir. Ölçüler fileler düz bir yüzeye yerleştirilip ölçülmüştür. Torbaya koyulacak malzemelere göre farklılık gösterilebilir. Çevre dostudur. Makine de maksimum 40 °C de hassas programda yıkanabilir. Çamaşır suyu kullanılmaz ve makinede kurutulmaz. Ütülenebilir. Kuru temizleme yapılmaz.

TARIM AMAÇLI FiLELER

Kümes hayvanlarınız için kümeslerin açıkta kalan üst ve yan kısımlarını kapatarak kümes hayvanlarının dışarı çıkmasını ve dışarıdan gelebilecek yırtıcı kuş ve hayvanların girişini engeller. Yetiştirmiş olduğunuz meyve ve sebzelerinizi dolu, fırtına, sert yağmur,toz ve ürünlerinizi toplarken size yardımcı olması amaçlı geliştirilen bir üründür. Yüksek mukavemetli ve UV’li ipliklerden üretildikleri için uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

GÖLGELiK VE SERA FiLELERi

%35 oranında ki gölgelikler en düşük gölgeleme alanına sahip ürünümüzdür. Spor sahaları ve seralarda sıklıkla kullanılmaktadır.
%45 oranında ki gölgelik filelerimiz botanik alanlar, bahçeler, peyzaj alanları ve seralarda güneş ışığını sağlamak amacıyla kullanılır.
%55 oranında ki gölgelik filelerimiz çiftlikler, hayvan barınakları, peyzaj alanları, iskeleler, inşaatlar ve tarlalarda güneşin yakıcı etkisinden zarar
görebilecek alanlar da kullanılır.

%75 oranında ki gölgelik filelerimiz inşaatlar, iskeleler, sosyal tesisler, fidanlıklar, seralar, tarlalar, dut, ceviz, fındık ve zeytin toplamak amaçlı kullanılır.
%95 oranında ki gölgelik filelerimiz yaşam alanlarında, sosyal tesisler de, havuzlar, çiftlikler ve arazi bölmelerinde kullanılır. Böylece size ait bir alan
oluşturulur. İstenilen ölçü ve ebatlarda üretimlerimiz mevcut olup kuş gözü halkalarla ile birlikte montaja hazır halde yollanır. Özel projeleriniz de üzerlerine reklam amaçlı baskı uygulaması yapılmaktadır.